Ağva Velena Hotel'de konakladığınız süre içerisinde gerek yaz aylarında gerekse kış ayları içerisinde otelimiz bünyesinde ya da Ağva'da çeşitli aktivite noktalarında birbirinden farklı aktivite olanaklarına sahipsiniz.

ağva otel

Yüzme
Otelimiz bünyesinde bulunan açık yüzme havuzumuzda yaz aylarının tüm stresini çıkartabilirsiniz, üstelik kumsal ile neredeyse iç içe olan tesisimizde havuzumuzu kullanırken kendinizi karadenizin serin sularında hissedeceksiniz.

Yüzme ve diğer su aktivitelerini denizde yapmak isteyenler için ise yürüyerek 2 dakikada Ağva Plajında olacak şekilde konumlanmış olan otelimizde su sporlarının tümünden faydalanabilirsiniz.

 

ağva otel

Atv ve Safari Turları
Ağva ve civarında birbirinden farklı parkurlarda atv ile gezebilirsiniz, gerek bireysel gerekse gruplar halindeyararlanabileceğiniz bu aktivite türüne Ağva'nın çeşitli noktalarından kiralayabileceğiniz araçlar ile katılabilirsiniz.

 


ağva otel

Balık Tutma
Ağva iki tarafını saran göksu ve yeşilçay nehirleri, civarlarda bulunan irili ufaklı gölleri, karadeniz kıyısında oluşu sebebi ile balıkçıların uğrak noktalarındandır. Amatör olarak balık tutmak ile ilgileniyorsanız burada her dönem balık tutabileceğiniz çeşitli noktalar vardır, özellikle eylül - kasım aralığında palamut avı, yılın her dönemi yakalanabilen dere balıkları, tatlı su kefali, levrek, istavrit ve uzun uzadıya kumsallarımızda kalkan avı yapılabilmektedir.

ağva otelYürüyüş
Ağva'nın oksijeni bol, her yanı yeşil doğasında yürüyüş yapmak ayrı bir zevktir. Oksijeni yüksek, tabiat harikası bu yerleri gezerek görmenin yanı sıra vücudumuza da iyi gelecek egzersizler yapıp aynı zamanda bol bol oksijen depolama fırsatı bulabilirsiniz.

 

 

 

ağva otel

Bisiklet turları
Ağva merkezinden kiralayabileceğiniz kara bisikletleri ile Ağva'nın her noktasını kolayca gezebilirsiniz, bol bol fotoğraf çektirip eğlenebilirsiniz.

 

 

 


 

 

Velena Hotel
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 Velena Otel
Adres : Ağva Mh. Yakuplu Cad. Dere Sk. No:8 Şile, İSTANBUL